News Story | GMO Salmon Begins Growing in Indiana: 'It's Unnatural'

News Story | GMO Salmon Begins Growing in Indiana: 'It's Unnatural'
Fri, 31 May 2019 By newstostory
Americans are poised to eat their first genetically modified animal sometime near the end of 2020: farm-raised Atlantic salmon that grows twice as fast as the typical Atlantic salmon.According to the Chicago Tribune, Massachusetts company AquaBounty Techn >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageMalaysias economic momentum to continue growing
Fri, 02 Aug 2019 12:02 | Hits : 11 | MY

no imageSelain keindahan permandangan, ketam dan salmon juga menjadi tarikan utama pelancong ke Alaska
Tue, 29 Jan 2019 00:02 | Hits : 16 | MY

no imageFacebook Akan Memperkenalkan Ciri Clear History Memudahkan Memadam Sejarah Pelayaran Di Facebook
Wed, 02 May 2018 04:01 | Hits : 48 | MY

no imageSalmon En Croute Rapuh Di Luar, Berjus Di dalam.
Mon, 07 Oct 2019 08:01 | Hits : 6 | MY

no image''Penat-penat aku belajar sampai degree, kau nak bagi hantaran cuma RM8,000?! Tak berbaloi la wei' -
Fri, 24 Aug 2018 12:03 | Hits : 47 | MY

no imageRussia begins blocking access to Telegram
Tue, 17 Apr 2018 18:01 | Hits : 17 | MY

no image#PeraduanGempak: History of Football
Sun, 03 Jun 2018 13:01 | Hits : 156 | MY

no imageAnak Anda Sering Mengadu Sakit Kaki Waktu Malam, Ini 5 Perkara Anda Mesti Tahu Tentang Bahayanya Gr
Wed, 15 Aug 2018 16:03 | Hits : 37 | MY

no imageSedapnya Pronunciation,- Buat Story Teller Dalam Bahasa Inggeris, Ramai Puji Fasihnya Anak Johan,
Sat, 01 Jun 2019 11:10 | Hits : 30 | MY

no imageNajib: Kalau nak tengok Liverpool, tengok History Channel
Tue, 20 Mar 2018 21:00 | Hits : 52 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 20 Mar 2018 21:00 | Hits : 262 | MY