News Story | Spotify Says Its Paying $337M For Gimlet, Anchor

News Story | Spotify Says Its Paying $337M For Gimlet, Anchor
Mon, 18 Feb 2019 By newstostory
Spotify paid about $337 million for podcasting companies Gimlet Media and Anchor FM, according to a fresh filing with the SEC.According to MediaPost, that represents a big chunk of the $400 million to $500 million that the Swedish streaming giant said it >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageTH, The Other Half Of The Story
Sat, 15 Dec 2018 16:01 | Hits : 33 | MY

no image'Inilah PJJ antara benua yang terpaksa kami tempuhi' - Netizen tersentuh baca story pasangan ini
Mon, 24 Sep 2018 11:01 | Hits : 79 | MY

no imageMicrosoft, Google Dan Tencent Pernah Ingin Membeli Spotify
Sun, 28 Jul 2019 20:08 | Hits : 14 | MY

no imageGet RM10 off ticket prices to watch MUD:The Story of Kuala Lumpur
Wed, 25 Jul 2018 15:03 | Hits : 20 | MY

no imageRekod Lagu Paling Banyak Distrim Di Spotify Dalam Masa Sehari Kini Milik Mariah Carey
Wed, 26 Dec 2018 15:03 | Hits : 36 | MY

no image(Video) 'Girl! You're so mean' - Netizen dakwa Neelofa sindir Fazura di Instastory
Sat, 10 Mar 2018 17:00 | Hits : 42 | MY

no image''Penat-penat aku belajar sampai degree, kau nak bagi hantaran cuma RM8,000?! Tak berbaloi la wei' -
Fri, 24 Aug 2018 12:03 | Hits : 47 | MY

no imageApple Menjawab Tuduhan Mereka Tidak Berlaku Adil Kepada Spotify
Sat, 16 Mar 2019 17:01 | Hits : 16 | MY

no imageSpotify Menguji Mod Memandu Pada Sebilangan Pengguna Sekali Lagi
Thu, 17 Jan 2019 19:04 | Hits : 43 | MY

no imageSpotify Memperkenalkan Aplikasi Rasmi Untuk Wear OS
Thu, 18 Oct 2018 10:04 | Hits : 122 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 18 Oct 2018 10:04 | Hits : 262 | MY