Syazwan Zulkifly Bakal Bertunang Dengan Pramugari 31 Ogos Ini

Syazwan Zulkifly Bakal Bertunang Dengan Pramugari 31 Ogos Ini
Thu, 08 Aug 2019 By edisiviral
Sepuluh tahun berkenalan dan hampir empat tahun menjalin hubungan cinta, pelakon Syazwan Zulkifly bakal mengikat tali pertunangan dengan seorang pramugari, Syawariah Zulkifli pada 31 Ogos ini di Taiping, Perak.Syazwan berkata sudah tiba masanya untuk di >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageIsteri halau suami, dera 3 anaknya selepas jalin hubungan dengan kekasih 'pengkid'
Thu, 01 Aug 2019 14:01 | Hits : 12 | MY

no imageLelaki terkaya dunia lepaskan isteri dengan rekod perceraian RM143 bilion
Sat, 06 Apr 2019 01:07 | Hits : 44 | MY

no imageElon Musk Mengesahkan Bahawa Kereta Tesla Bakal Menerima Sokongan Penstriman Video
Mon, 20 Aug 2018 16:04 | Hits : 70 | MY

no imageBila Ronaldo Berjumpa Dengan Khabib Dan Ronaldo Mengucapkan Sesuatu Yang Buat Khabib Tersenyum
Tue, 09 Oct 2018 09:04 | Hits : 63 | MY

no imageKamal Adli Enggan Lagi Komen Soal Jodoh Dengan Emma Maembong
Mon, 11 Jun 2018 22:01 | Hits : 45 | MY

no imageSangkal Bakal Bercerai, Victoria Ditemani Anak Ke Minggu Fesyen
Wed, 27 Jun 2018 17:01 | Hits : 5 | MY

no imageKemelut Nora, Fasha bakal temui nokhtah?
Thu, 24 May 2018 23:01 | Hits : 14 | MY

no imageMotorola Moto Z3 Diperkenalkan Dengan MotoMod Rangkaian 5G
Sat, 04 Aug 2018 19:01 | Hits : 6 | MY

no imageBerlakon dengan Remy pengalaman berharga: Puteri Aishah
Mon, 28 May 2018 12:02 | Hits : 31 | MY

no imageGoogle Mungkin Hadir Dengan Sebuah Dermaga Pengecas Yang Mengubah Telefon Menjadi Speaker Pintar
Sun, 29 Jul 2018 13:02 | Hits : 33 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 29 Jul 2018 13:02 | Hits : 262 | MY