Taikun minta maaf kata tentera hanya 'makan dan tidur'

Taikun minta maaf kata tentera hanya 'makan dan tidur'
Wed, 14 Aug 2019 By malaysiakini
"Saya meminta maaf jika menyinggung perasaan anggota pasukan keselamatan," kata pengasas Gamuda Bhd Koon Yew Yin, yang merasakan kecaman terhadapnya kerana caranya mengeluarkan kenyataan itu. >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image'Tiada jeritan, hanya mengalir air mata dan sebak' - Pasangan songsang dihukum sebat dikhalayak rama
Tue, 04 Sep 2018 00:01 | Hits : 76 | MY

no image2 ekor 'pocong' berjaya ditangkap lalu dihukum tidur di lubang kubur
Mon, 22 Oct 2018 23:01 | Hits : 34 | MY

no imageAda Masa Kita Rasa Sangat Letih Walaupun Hanya Duduk- Sebulan Lepas Bersalin, Tasha Manshahar Per
Thu, 25 Jul 2019 12:07 | Hits : 11 | MY

no imageBanyak Kebaikan Makan Telur Separuh Masak Yang Ramai Masih Tidak Tahu.Salah Satunya Boleh Turunkan B
Sat, 08 Dec 2018 20:01 | Hits : 32 | MY

no imageAmirudin jamin semakan tarif air tak bebankan pengguna
Wed, 03 Jul 2019 14:03 | Hits : 8 | MY

no imageSUSULAN WANITA HAMIL MENINGGAI DALAM KMLANGAN, IBU DEDAH INI PERMINTAAN TERAKHIR BELLA
Mon, 27 May 2019 09:09 | Hits : 8 | MY

no imageVideo Gadis Ini Menjuarai Pertandingan Lumba Makan Cotton Candy Buat Kami Tergelak Besar
Mon, 26 Mar 2018 21:00 | Hits : 73 | MY

no imageYuran pengajian Universiti Malaya NAIK, pendidikan PERCUMA hanya Mimpi rakyat
Sun, 21 Oct 2018 09:01 | Hits : 118 | MY

no imageHanya Allah Lebih Tahu Isu Instagram Reka Teemor Digodam, Sherry Ibrahim Maafkan Pihak Berwajib
Sat, 17 Mar 2018 16:00 | Hits : 52 | MY

no image(1 Malam RM1.66juta) PH Kutip RM 1.66 juta jual meja majlis Makan Amal(CASH IS KING)
Mon, 10 Dec 2018 07:01 | Hits : 12 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 10 Dec 2018 07:01 | Hits : 262 | MY