Telah Berkahwin & Ada Seorang Anak,- PU Hafiz Kongsi Kisah Pilu Syed Muhammad Danial Syed Syakir

Telah Berkahwin & Ada Seorang Anak,- PU Hafiz Kongsi Kisah Pilu Syed Muhammad Danial Syed Syakir
Tue, 13 Aug 2019 By sukansentral
Pencetus Ummah (PU) Hafiz meluahkan rasa sayu terhadap insiden menimpa arwah Syed Muhammad Danial Syed Syakir, 29, yang dipercayai meninggal dunia selepas dilanggar sebuah kereta dalam kejadian perselisihan faham.Kongsi Hafiz, arwah seorang yang bekerjay >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageWanita Jangan Kongsi Cerita Seram Waktu Kelahiran Sebab...
Fri, 21 Sep 2018 22:01 | Hits : 27 | MY

no imageGood Job, Well Done, Thank You-Mrs Mom Thefamily UK Kongsi 6 Cara Buat Anak Bermotivasi Dengan Per
Sat, 12 Jan 2019 04:01 | Hits : 41 | MY

no imageTerketar-ketar Cari Passport, Tiba-tiba Dia Cakap Malaysia? Mahathir? Kisah Benar Dilalui Wan Kamaru
Fri, 11 May 2018 01:00 | Hits : 15 | MY

no image5 Fasa Umat Nabi Muhammad SAW Sebelum Kiamat. Lihat Sendiri kita Di Fasa Mana sekarang!
Sun, 25 Nov 2018 13:03 | Hits : 38 | MY

no imageMakan Steamboat Kat Luar Budget Besar, So Saya Buat Sendiri. Ibu Ini Kongsi Rahsia Resipi Sos Stea
Sun, 26 Aug 2018 12:00 | Hits : 63 | MY

no imageIkat wayar 4,000 tiap hari demi besarkan 3 anak, kisah wanita besi ini buat ramai tersentuh
Mon, 10 Jun 2019 16:11 | Hits : 26 | MY

no imageBila Awal Ashaari Bahan Seseorang Tetapi Tiba Tiba Ayda Jebat Macam Blur
Mon, 04 Jun 2018 00:01 | Hits : 9 | MY

no imageLelaki Ini Kongsikan 7 Persiapan Rohani Sebelum Pergi Umrah. Salah Satunya Jaga Mulut. Ramai Yang
Sun, 27 Jan 2019 10:02 | Hits : 38 | MY

no imageHanya seorang pesalah juvana yang masih ditahan bawah POCA - TPM
Fri, 01 Feb 2019 18:03 | Hits : 14 | MY

no imageIts Hurt, Its Heartbreaking Nazim Othman Luah Isi Hati, Kongsi Gambar Terakhir Sebelum Berpisa
Mon, 21 May 2018 09:01 | Hits : 16 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 21 May 2018 09:01 | Hits : 262 | MY