Tempoh Perintah Kawalan Pergerakan (PKP) dilanjutkan sehingga 14 April 2020 - PM

Tempoh Perintah Kawalan Pergerakan (PKP) dilanjutkan sehingga 14 April 2020 - PM
Thu, 26 Mar 2020 By terbocor
Perdana Menteri Tan Sri Muhyiddin Yassin mengumumkan tempoh Perintah Kawalan Pergerakan PKP dilanjutkan sehingga 14 April 2020nbspKeputusan itu dibuat bagi memastikan rakyat Malaysia bebas dari jangkitan wabak Covid19 yang sehingga kini masih menunj >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Bodyguard For CNN's April Ryan Charged With Assault
Tue, 20 Aug 2019 18:02 | Hits : 23 | US

no imageNews Story | NAB Show Off for April 2020
Fri, 13 Mar 2020 23:01 | Hits : 8 | US

no imageNews Story | Day 3: Nielsen Releases 12 Additional April 2019 PPM Results
Thu, 16 May 2019 22:09 | Hits : 20 | US

no imageNews Story | Transgender Military Restrictions Take Effect April 12
Thu, 14 Mar 2019 20:05 | Hits : 19 | US

no imageNews Story | A-C Radio: Pagans Biker Convicted of Murdering WOND Host April Kauffman
Thu, 04 Oct 2018 19:04 | Hits : 48 | US

no imageNews Story | NBCUniversal's Peacock Hatching In April
Mon, 06 Jan 2020 23:03 | Hits : 42 | US

no imageNews Story | NYC Radio: Craig Carton Sentencing Set For April 5
Sat, 16 Mar 2019 19:03 | Hits : 59 | US

no imageApril The Giraffe Is Going On Birth Control After 5 Calves
Fri, 07 Jun 2019 23:11 | Hits : 30 | US

no imageNews Story | CNN's April Ryan Wants TWH To Fire Sarah Sanders
Fri, 19 Apr 2019 17:07 | Hits : 23 | US

no imageApril 3, 2018 Making Money Texting
Thu, 12 Jul 2018 07:14 | Hits : 137 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 12 Jul 2018 07:14 | Hits : 262 | US