Tengah syok main PUBG, lelaki dilibas dengan parang

Tengah syok main PUBG, lelaki dilibas dengan parang
Mon, 09 Sep 2019 By terbocor
Seorang lelaki berusia 21 tahun cedera di betis kanan selepas dilibas dengan parang oleh rakannya. Ketua Polis Daerah Kubang Pasu, Superintendan Mohd Ismail Ibrahim berkata, kejadian itu berlaku pada jam 10.30 malam Ahad di Kampung Telaga Batu, Mukim >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageSambut Parti Bujang Dengan Kek Payudara Wanita, Rizman Jawab Kecaman Netizen
Tue, 27 Aug 2019 16:04 | Hits : 23 | MY

no imageMobvoi Hadir Dengan Sistem Ucapan Sintesis Tersendiri MeetVoice
Thu, 22 Aug 2019 05:03 | Hits : 4 | MY

no imageVIDEO | Polis tahan 2 lelaki Melayu ugut peniaga Cina didakwa hina Agong
Sat, 02 Feb 2019 17:03 | Hits : 16 | MY

no image(Video) Pekerja bank SMS teman lelaki untuk samun pelanggan keluarkan wang RM306,800
Sat, 25 Aug 2018 15:01 | Hits : 34 | MY

no image'Hampir 10 minit bridesmaid di pentas pelamin bergambar dengan pengantin tanpa fikirkan orang sekeli
Mon, 18 Feb 2019 22:01 | Hits : 12 | MY

no imageTerkejut Mawi Bila Dikaitkan Dengan Isteri Bekas Pemimpin Negara. Ini Respond Mawi Terhadap Dakwaan
Tue, 15 May 2018 18:02 | Hits : 33 | MY

no image'Papa, Isaac tak puasa sebab kena rotan dengan cikgu' - Berbirat kaki murid tahun 1 dirotan cikgu d
Wed, 23 May 2018 09:01 | Hits : 26 | MY

no imageMasih Ingat Dengan Siti Sifir. Ini Adalah Wajah Terkininya Dan Kanak-Kanak 90an Mesti Tahu Lima Ranc
Thu, 23 Aug 2018 00:04 | Hits : 107 | MY

no imageRusuhan di kuil: 17 lelaki tempatan ditahan
Tue, 27 Nov 2018 05:02 | Hits : 20 | MY

no imageIni Mungkin Skrin Infinity-O Samsung Galaxy A8s Dengan Lubang Kamera Pada Skrin
Sun, 25 Nov 2018 23:04 | Hits : 32 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 25 Nov 2018 23:04 | Hits : 262 | MY