Teran Macam Buang Air Besar & Curi Nafas. Doktor Kongsi 12 Tip Mudahkan Proses Bersalin

Teran Macam Buang Air Besar & Curi Nafas. Doktor Kongsi 12 Tip Mudahkan Proses Bersalin
Thu, 15 Aug 2019 By beautifulnaara
Curi nafas, posisi badan dan cara teran yang betul membantu mudahkan proses bersalin. Bagi ibu baru atau pertama kali melahirkan secara normal, ia mungkin agak sukar dilakukan.Ramai yang mengalami kesukaran untuk meneran atau lebih tepat lagi tidak pandai >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image(Video) 'Silap besar la block Myvi' - Wanita tekad langgar kereta halang laluannya
Thu, 04 Apr 2019 23:03 | Hits : 11 | MY

no imageREAL! Misi Membuang Sihir 6 Jin Dalam Badan Manusia
Sun, 07 Jul 2019 04:03 | Hits : 10 | MY

no image"Dah tau tua bangka pun masih gigih nak pakai macam ni" Netizen nekad kritik penampilan
Tue, 05 Mar 2019 16:02 | Hits : 50 | MY

no imageTak Semestinya Jenama Mahal, Scha Kongsi Cara Tampil Simple, Tapi Classy
Sun, 01 Jul 2018 09:01 | Hits : 62 | MY

no imageParents Di Jepun Percaya Menangis Merupakan Proses Pembesaran Yang Terbaik Untuk Kanak-Kanak
Fri, 04 May 2018 01:00 | Hits : 10 | MY

no imageProjek solar: Mahdzir Khalid sambung beri keterangan hari ini
Fri, 30 Nov 2018 13:04 | Hits : 54 | MY

no imageHimpunan besar-besaran bantah PPSMI-DLP Mei ini
Wed, 24 Apr 2019 01:08 | Hits : 41 | MY

no image'Dia tak boleh bercakap, mendengar & bernafas dengan baik sejak lahir'
Thu, 08 Aug 2019 11:01 | Hits : 11 | MY

no image'Saya anggap Melayu Jelutong macam ANJING' PPBM
Tue, 29 Jan 2019 00:03 | Hits : 15 | MY

no image"Alhamdulillah, Both Mummy And Baby Are Doing Fine" - Mawar Rashid Selamat Bersalin Secara
Thu, 14 Mar 2019 16:04 | Hits : 13 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 14 Mar 2019 16:04 | Hits : 262 | MY