Tersasul sebut 500 negara, nama Menteri Kesihatan trending di Twitter

Tersasul sebut 500 negara, nama Menteri Kesihatan trending di Twitter
Sun, 19 Apr 2020 By terbocor
Menteri Kesihatan Malaysia Dr Adham Baba sekali lagi menjadi bahan bualan netizen di media sosial selepas kesilapannya mengatakan kepada Presiden UMNO Ahmad Zahid Hamidi yang beliau telah mengadakan telesidang video bersama 500 buah negaranbspSaya >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | GOP Freezes Twitter Spending After McConnell Account Locked
Fri, 09 Aug 2019 11:04 | Hits : 17 | US

no imageNews Story | NOLA Radio: Gay Slur Appeared On WWL Twitter Account
Thu, 12 Sep 2019 20:02 | Hits : 19 | US

no imageNews Story | Twitter Flags Trump Video, Tweet As 'Manipulated Media"
Tue, 10 Mar 2020 11:02 | Hits : 16 | US

no imageNews Story | Twitters Tweaks Boost Earnings
Tue, 23 Apr 2019 20:07 | Hits : 22 | US

no imageNews Story | Facebook, Twitter Old News For Teens
Wed, 24 Oct 2018 19:04 | Hits : 43 | US

no imageNews Story | Study: Twitter Really Is An Echo Chamber
Thu, 25 Apr 2019 18:07 | Hits : 25 | US

no imageTwitter Users Update '80s Movies For The Donald Trump Era
Sat, 03 Nov 2018 23:02 | Hits : 31 | US

no imageHAIL CTHULHU! Twitter Users Mock GOP Convention Logos Weird Design
Sat, 03 Aug 2019 15:04 | Hits : 25 | US

no imageNews Story | TwitterVerse Stops Spinning
Fri, 12 Jul 2019 16:04 | Hits : 24 | US

no imageNews Story | Trump's Trip To Iraq No Secret On Twitter
Thu, 27 Dec 2018 18:03 | Hits : 36 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 27 Dec 2018 18:03 | Hits : 262 | US