'Teruknya result...' - Netizen bongkar pula result exam pelajar viral 2018 & 2019

'Teruknya result...' - Netizen bongkar pula result exam pelajar viral 2018 & 2019
Wed, 26 Jun 2019 By terbocor
Benarlah kata orang, usah dipertikaikan kehebatan Bawang Rangers yang sentiasa berjaya mendapat maklumat tambahan apabila timbulnya isu hangat mengenai seseorang individu itu. Dalam kes yang melibatkan guru merotan pelajar perempuan kerana memanggiln >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no image"Adik Ni Jual Laksa, Bukan Mencuri Atau Mintak Sedekah" - Gambar Dua Beradik Ini Berniaga
Mon, 15 Apr 2019 16:07 | Hits : 21 | MY

no image'Celcom makin c**** era zaman 2K19 ni' - Operator nak tolong, tapi netizen buat perangai
Thu, 18 Apr 2019 16:04 | Hits : 18 | MY

no image'Itu sepupu saya dan budak itu anak saudara dia!' - Wanita tampil nafi dakwaan viral lelaki pedo
Mon, 16 Apr 2018 16:00 | Hits : 24 | MY

no image(Video) Budak maut terbakar dengan kaki terjuntai di tingkap, netizen dakwa bomba lewat tiba di loka
Thu, 08 Aug 2019 11:01 | Hits : 29 | MY

no imageBelasah remaja OKU tanpa belas kasihan, netizen bongkar identiti pembuli
Thu, 15 Mar 2018 10:00 | Hits : 16 | MY

no imagePelajar maut ketika main bola bukan sebab strok haba
Thu, 06 Sep 2018 06:03 | Hits : 48 | MY

no imageBila Badrul Bicara: Anda Yang Viralkan, Anda Pula Yang Marah?
Mon, 12 Mar 2018 18:00 | Hits : 40 | MY

no imageJenazah pelajar wanita dipercayai mati dibunuh selamat dikebumikan
Fri, 25 May 2018 22:00 | Hits : 14 | MY

no imagePelajar dakwa dirotan guru sebanyak 22 kali kerana tidak hadir ke sekolah
Mon, 29 Apr 2019 13:05 | Hits : 28 | MY

no imageKerana Viral Video Tunjal : Aliff Syukri Kesal Ibu Kandung Tuntut Semula Anak Angkat
Mon, 10 Dec 2018 17:01 | Hits : 16 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Mon, 10 Dec 2018 17:01 | Hits : 262 | MY