Saya tidak menyesal dengan apa yang saya lakukan. Saya mempertahankan diri, itu yang biasa orang Australia lakukan, mereka pertahankan diri, - Fraser Anning

Saya tidak menyesal dengan apa yang saya lakukan. Saya mempertahankan diri, itu yang biasa orang Australia lakukan, mereka pertahankan diri, - Fraser Anning
Mon, 18 Mar 2019 By thetrendingnow
Senator Australia celupar yang dipeca-hkan telur di kepala oleh budak telur akhirnya bersuara sambil menjelaskan dia langsung tidak menyesal apabila menampar remaja itu sebanyak dua kali dalam insi-den pada Sabtu lalu.Saya tidak menyesal dengan apa yan >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageRawat Penyakit Dengan Sedeqah
Thu, 23 May 2019 10:10 | Hits : 16 | MY

no image'Yang Telur Goreng Tolonglah Senyap,Stop Membawang!' - Penampilan Bertudung Tapi Pakai Baju Ketat Ne
Sat, 11 Aug 2018 13:01 | Hits : 33 | MY

no imageKeluar Dating Dengan Suami Orang, Perempuan Ini Syok Sendiri' Tayang Kebahagiaan Atas Air Mata Oran
Tue, 14 May 2019 12:06 | Hits : 17 | MY

no imageDia Tolong Ibu Dengan Anak Ini Angkat Beg Dari Tangga Sampai Masuk Dalam Kapal Terbang. Mesti Anda T
Mon, 11 Jun 2018 10:04 | Hits : 13 | MY

no imageHONOR 10 Lite- Telefon Pintar Dengan Fungsi Menarik Pada Harga Bawah RM800
Sat, 16 Feb 2019 00:05 | Hits : 20 | MY

no imageNegara Asing Yang Tidak Wujud
Wed, 05 Dec 2018 14:04 | Hits : 14 | MY

no imageHijrah 9 orang artis rock, kini giat buat kerja dakwah
Sat, 09 Feb 2019 04:01 | Hits : 15 | MY

no imageDonnie Yen Bakal Bertarung Dengan Jackie Chan Dalam 'Ip Man 4'
Sun, 29 Jul 2018 13:01 | Hits : 55 | MY

no imageDewan Rakyat KECOH, PH kata TIDAK Berjanji SST akan TURUNKAN Harga Barang
Mon, 15 Oct 2018 15:03 | Hits : 47 | MY

no imageAnxiety Attack: Diana Danielle Jumpa Pakar, Tapi Tidak Dibekalkan Sebarang Ubat-Ubatan
Thu, 05 Sep 2019 23:04 | Hits : 10 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 05 Sep 2019 23:04 | Hits : 262 | MY