Tidak Pernah Timbul Isu Kafirkan Umno

Tidak Pernah Timbul Isu Kafirkan Umno
Fri, 13 Sep 2019 By edisiviral
Oleh : Husaif MamatKUALA TERENGGANU PAS dan Umno tidak perlu bermaafan kerana tuduhan kafir PAS terhadap Umno tidak pernah timbul.Naib Presidennya, Dato Seri Ahmad Samsuri Mokhtar berkata, kenyataan itu tidak pernah keluar daripada mulut Presiden >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageRule Of Law Terus Diketepikan, Suruhanjaya Pilihan Raya Tidak Wujud Annuar
Fri, 18 Jan 2019 14:01 | Hits : 31 | MY

no imagePenduduk Luar Bandar, Sektor Pertanian Dan Perladangan Tidak Lagi Penting Pada Malaysia Baharu?
Tue, 06 Nov 2018 13:04 | Hits : 78 | MY

no imageKita Mungkin Akan Dapat Melihat Mod Tema Gelap Pada WhatsApp Tidak Lama Lagi
Sun, 16 Sep 2018 08:02 | Hits : 56 | MY

no imagePergi Melancong, Expectation vs Realiti! Siapa Pernah Lalui?
Sun, 01 Sep 2019 08:04 | Hits : 40 | MY

no imageGadis Cantik Tidak Lokek Ilmu Ini Kongsi Cara Delete Akaun Facebook, Apabila Pemiliknya Meninggal Du
Sun, 27 Jan 2019 14:02 | Hits : 15 | MY

no imageKongsi Foto Sedang Bercuti, Ramai Wanita Tidak Tahan Dengan Kekacakan Dan Keseksian Fattah Amin
Wed, 26 Dec 2018 11:04 | Hits : 30 | MY

no image(VIDEO) Farid Kamil Dakwa Pernah Ditawar RM 5 Juta Dari Pihak Tertentu
Fri, 09 Nov 2018 18:04 | Hits : 32 | MY

no image"Jangan pernah sesekali kita malu mengaku menjadi suri rumah" - Puan Nurul Hanisah Ahmad
Sat, 09 Feb 2019 16:01 | Hits : 5 | MY

no imageTak Pernah Jemu Melayan Fatimah Kehilangan Adamdidam Pasti Dirasai The Family UK
Mon, 20 May 2019 07:06 | Hits : 21 | MY

no imageSaya tidak dapat bayangkan hari-hari tanpa mereka, Robert Downey Jr sememangnya seorang pencinta k
Wed, 12 Jun 2019 14:00 | Hits : 16 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 12 Jun 2019 14:00 | Hits : 262 | MY