Tolak kempen boikot, utamakan barangan Malaysia - Guan Eng

Tolak kempen boikot, utamakan barangan Malaysia - Guan Eng
Sun, 08 Sep 2019 By terbocor
Rakyat diseru menolak kempen memboikot barangan keluaran pengusaha bukan Islam atau Bumiputera dan mengutamakan pembelian barangan Malaysia.Menteri Kewangan Lim Guan Eng berkata kempen itu yang kononnya dijalankan pihak tertentu adalah tidak waras dan tid >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageHuawei P30 Lite Melepasi Pengesahan Sirim Di Malaysia
Sun, 03 Mar 2019 19:06 | Hits : 39 | MY

no imageDengan RM99 Sebulan, Boleh Ke Korang Penuhi Kehendak Yang Mahal Tanpa Ketepikan Barangan Keperluan?
Fri, 02 Nov 2018 16:02 | Hits : 43 | MY

no imageAnggota, Penyokong Parti BN Disaran Jadi Ejen Kempen PRU14
Mon, 30 Apr 2018 17:01 | Hits : 10 | MY

no imageVideo Perdana Menteri Kesayangan Ramai, Tun Mahathir Yang Dikatakan Hampir Rebah Semasa Berjalan Di
Tue, 04 Sep 2018 13:02 | Hits : 29 | MY

no imageTMJ: ANDA adalah Kerajaan, Henti berkempen, pilihan raya sudah berakhir
Thu, 20 Dec 2018 01:01 | Hits : 8 | MY

no imageKereta terbang? Ramai tidak tahu Malaysia ada pakar kapal terbang, kata menteri
Wed, 27 Feb 2019 12:07 | Hits : 14 | MY

no imageGoh Jin Wei bakal ketuai skuad Malaysia di Kejohanan Badminton Remaja Dunia 2018
Sat, 22 Sep 2018 17:00 | Hits : 35 | MY

no imageVivo Y91C Dengan Skrin 6.22-inci Dan Bateri 4030mAh Kini Di Malaysia Berharga RM499
Mon, 18 Mar 2019 05:05 | Hits : 38 | MY

no imageBeirut tolak rancangan AS hantar pelarian Palestin ke negara lain
Fri, 14 Sep 2018 16:04 | Hits : 17 | MY

no image'Pengamen' dari Malaysia
Sun, 14 Apr 2019 10:06 | Hits : 13 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 14 Apr 2019 10:06 | Hits : 262 | MY