Tutup Akaun Twitter, Akhirnya Tuanku Permaisuri Agong Bersuara

Tutup Akaun Twitter, Akhirnya Tuanku Permaisuri Agong Bersuara
Sat, 14 Sep 2019 By rasanakmasak
Semalam trending di media sosial mengenai Raja Permaisuri Agong Tunku Hajjah Azizah Aminah Maimunah Iskandariah menutup akaun Twitter cheminahsayang dan tidak lagi aktif Ia telah menyebabkan timbul tanda tanya dikalangan netizen yang mengikuti perkemb >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageGhostly 'Snow Kangaroos' Light Up Twitter After Unusual Storm In Australia
Wed, 14 Aug 2019 03:01 | Hits : 19 | US

no imageNews Story | Study: Twitter Really Is An Echo Chamber
Thu, 25 Apr 2019 18:07 | Hits : 20 | US

no imageTwitter Users Have Wild Guesses After Trump Store Says 'Something Big Is Coming'
Mon, 17 Jun 2019 18:04 | Hits : 10 | US

no imageNews Story | Trump's Twitter Habits Influencing Politics, And The Law
Tue, 26 Mar 2019 19:05 | Hits : 15 | US

no imageNews Story | More Users Flock To Twitter
Fri, 26 Jul 2019 20:06 | Hits : 18 | US

no imageNews Story | Twitter Delays Plan to Purge Inactive Accounts, Citing Concern for Deceased
Fri, 29 Nov 2019 03:02 | Hits : 40 | US

no imageNews Story | TwitterVerse Stops Spinning
Fri, 12 Jul 2019 16:04 | Hits : 20 | US

no imageNews Story | Facebook, Twitter Old News For Teens
Wed, 24 Oct 2018 19:04 | Hits : 38 | US

no imageNews Story | NOLA Radio: Gay Slur Appeared On WWL Twitter Account
Thu, 12 Sep 2019 20:02 | Hits : 14 | US

no imageHAIL CTHULHU! Twitter Users Mock GOP Convention Logos Weird Design
Sat, 03 Aug 2019 15:04 | Hits : 15 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 03 Aug 2019 15:04 | Hits : 262 | US