(Video) 'Berapa helmetnya? 1 juta? Nah ambik!!' - Ditahan tak pakai helmet, makcik bawang gigit tangan polis

(Video) 'Berapa helmetnya? 1 juta? Nah ambik!!' - Ditahan tak pakai helmet, makcik bawang gigit tangan polis
Fri, 23 Feb 2018 By terbocor
Berang ditahan kerana tidak memakai helmet ketika menunggang motosikal, seorang wanita hilang pertimbangan lalu memarahi anggota polis yang bertugas. Kejadian yang berlaku di Ipilo, Utara Sulawesi baru-baru ini turut dirakam orang awam sebelum dimuat >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageWong: PSB will contest Mambong seat in coming state election (Video)
Thu, 26 Sep 2019 12:02 | Hits : 6 | MY

no imageKenyataan LGE: PAS dan BN Perlis Buat Laporan Polis
Tue, 12 Mar 2019 02:02 | Hits : 16 | MY

no imageLineageOS Menghentikan Seketika Pembangunan Untuk Beberapa Peranti Xiaomi
Tue, 13 Aug 2019 15:03 | Hits : 12 | MY

no image[VIDEO] MV Raya Jamal Abdillah, Ramai Yang Tak Perasan Lelaki Berbaju Merah Itu Rupa Ahli Politik Ti
Mon, 03 Jun 2019 00:10 | Hits : 52 | MY

no image(Video) 'Jika ingkar, denda hingga RM1,000' - Peniaga dakwa anggota penguatkuasa minta rasuah
Mon, 17 Jun 2019 23:01 | Hits : 9 | MY

no imageKuil Seafield: 7 ditahan setakat ini, polis jamin siasatan agresif
Mon, 26 Nov 2018 18:02 | Hits : 42 | MY

no image[VIDEO] Tak Puas Berbakti Pada Ayah Lagi,- Bapa DS Aliff Syukri Dikejarkan Ke Hospital, Ser4ngan J
Tue, 26 Feb 2019 22:05 | Hits : 24 | MY

no imageBingkisan Khas Dewan Ulamak PAS Negeri Johor sempena kedatangan Ramadan Kareem 1440H/ 2019M
Mon, 06 May 2019 01:09 | Hits : 15 | MY

no imageRindu Tak Pernah Padam, Fatimah Kongsi Video Kali Terakhir Allahyarham Adam Alun Takbir Raya
Sat, 15 Jun 2019 07:04 | Hits : 39 | MY

no image(Video) Ketat, sendat, padat dan meletop, netizen terutamanya makcik bawang kritik pemakaian Hannah
Wed, 05 Sep 2018 16:02 | Hits : 158 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Wed, 05 Sep 2018 16:02 | Hits : 262 | MY