(Video) Cikgu rampas handphone pelajar yang sedang main PUBG dalam kelas, tetapi diugut dengan parang

(Video) Cikgu rampas handphone pelajar yang sedang main PUBG dalam kelas, tetapi diugut dengan parang
Thu, 12 Sep 2019 By terbocor
Seorang pelajar berang telefon bimbitnya dirampas guru setelah kantoi membawa peranti itu ke sekolah. Tidak berpuas hati dengan tindakan guru itu, pelajar terbabit pulang ke rumah dan kembali semula ke sekolah dengan parang di tangan untuk menuntut s >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageLightyear One Ialah Kereta Elektrik Dengan Panel Solar Pada Bumbung
Tue, 25 Jun 2019 22:05 | Hits : 6 | MY

no imageLelaki Indon sembunyi dalam ruang tayar pesawat ditahan
Tue, 14 May 2019 00:06 | Hits : 18 | MY

no imageRemy Ishak Sedang Hangat Bercinta Dengan Model?
Thu, 04 Jul 2019 12:02 | Hits : 97 | MY

no imageHana Azraa Beri Gambaran Sedang Hamil Anak PU Abu?
Mon, 08 Jul 2019 22:02 | Hits : 9 | MY

no image"Bila minta duit cakap takde duit, tapi boleh pula pergi bercuti di Langkawi, Phuket" - 2
Mon, 30 Jul 2018 13:01 | Hits : 26 | MY

no image(Video) Hilang nyawa selepas 86 das tembakan, kisah penderitaan gajah betina ini netizen menangis
Mon, 07 May 2018 19:00 | Hits : 54 | MY

no imageSuka Beli Barang Online?,Pastikan Peniaga Itu Berdaftar Dengan SSM BizTrust Dahulu Untuk Elakkan Jad
Fri, 02 Mar 2018 19:00 | Hits : 65 | MY

no imageKolam Renang Paling Dalam Di Dunia Bakal Dibuka
Mon, 18 Mar 2019 03:01 | Hits : 33 | MY

no image(Video) Alat sulit disengat ikan pari
Wed, 05 Sep 2018 10:01 | Hits : 71 | MY

no imageGuru diragut dalam bilik darjah
Fri, 20 Apr 2018 19:00 | Hits : 20 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 20 Apr 2018 19:00 | Hits : 262 | MY