(Video) 'Degil sangat' - Polis 'jemput' bapa kepada anggota tabligh yang enggan jalani ujian saringan Covid-19

(Video) 'Degil sangat' - Polis 'jemput' bapa kepada anggota tabligh yang enggan jalani ujian saringan Covid-19
Fri, 20 Mar 2020 By terbocor
Kedegilan seorang warga emas memaksa pihak Jabatan Kesihatan Daerah Labuan mendapatkan bantuan polis untuk membawanya menjalani ujian Covid19 susulan lelaki berusia 68 tahun itu merupakan kontak pertama anaknya yang menghadiri perhimpunan jemaah tabligh >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageOregon's New Travel Video May Inspire Acid Trips More Than Vacations
Wed, 14 Mar 2018 04:00 | Hits : 101 | US

no imageNews Story | Videos Show Immigrant Kids Dragged, Shoved in Arizona
Tue, 01 Jan 2019 15:04 | Hits : 86 | US

no imageNews Story | Streaming Killed The Video Star
Mon, 29 Jul 2019 15:06 | Hits : 22 | US

no imageNews Story | COVID-19 Hits NBC's Today Show
Tue, 17 Mar 2020 07:02 | Hits : 7 | US

no imageMotorcyclist's Horrifying Brush With Death Caught On Video
Tue, 03 Apr 2018 13:01 | Hits : 79 | US

no imageNews Story | Ft. Wayner Radio: COVID-19 Blamed For WGL Shut Down
Sun, 29 Mar 2020 07:01 | Hits : 3 | US

no imageNews Story | Report: Facebook Watch Wants Music Videos
Sat, 21 Dec 2019 07:01 | Hits : 39 | US

no imageNews Story | Muslim Society: 'Disturbing' Video of Children Wasn't Vetted
Mon, 06 May 2019 11:08 | Hits : 29 | US

no imageNews Story | Comcast Expects To Loves More Videos Subs In 2020
Sat, 25 Jan 2020 07:02 | Hits : 10 | US

no imageNews Story | NBCUniversal CEO Jeff Shell Tests Positive For COVID-19
Sat, 28 Mar 2020 11:01 | Hits : 2 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sat, 28 Mar 2020 11:01 | Hits : 262 | US