(Video) 'Kau jangan ketawa!' - 5 remaja dirotan kerana ingkar PKP, Polis siasat video viral tersebut

(Video) 'Kau jangan ketawa!' - 5 remaja dirotan kerana ingkar PKP, Polis siasat video viral tersebut
Sat, 04 Apr 2020 By terbocor
Klip video menunjukkan seorang anggota polis memukul lima lelaki dengan menggunakan sebatang kayu kerana dipercayai ingkar Perintah Kawalan Pergerakan PKP viral di media sosialnbspVideo berdurasi 27 saat itu dipercayai dirakam pada 1 April 2020 di K >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | YouTube Cracks Down On Videos
Mon, 17 Dec 2018 17:02 | Hits : 94 | US

no imageNews Story | Exclusive Sinclair Video Of Pence Visit Draws Protest
Sat, 30 Mar 2019 19:05 | Hits : 14 | US

no imageBlockbuster Video Makes Its Last Stand In Bend, Oregon
Tue, 19 Mar 2019 08:06 | Hits : 25 | US

no imageMotorcyclist's Horrifying Brush With Death Caught On Video
Tue, 03 Apr 2018 13:01 | Hits : 84 | US

no imageNews Story | Streaming Killed The Video Star
Mon, 29 Jul 2019 15:06 | Hits : 25 | US

no imageNews Story | Envision Networks Launches Daily Videos for Websites
Sat, 03 Nov 2018 22:04 | Hits : 68 | US

no imageNews Story | Comcast Expects To Loves More Videos Subs In 2020
Sat, 25 Jan 2020 07:02 | Hits : 11 | US

no imageWoman Behind Viral 'Plane Bae' Twitter Thread Deletes It And Apologizes
Wed, 11 Jul 2018 07:00 | Hits : 82 | US

no imageNews Story | AT&T To Launch WarnerMedia Video Service
Thu, 11 Oct 2018 16:04 | Hits : 75 | US

no imageNews Story | Videos Show Immigrant Kids Dragged, Shoved in Arizona
Tue, 01 Jan 2019 15:04 | Hits : 95 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 01 Jan 2019 15:04 | Hits : 262 | US