(Video) Lelaki dipercayai warga asing culik dan cuba campak budak dari tingkat 4, ditembak mati

(Video) Lelaki dipercayai warga asing culik dan cuba campak budak dari tingkat 4, ditembak mati
Sun, 13 Jan 2019 By terbocor
Seorang lelaki yang dipercayai mengalami masalah mental ditembak mati selepas menjadikan kanak-kanak perempuan berusia dua tahun sebagai tebusan. Dalam kejadian jam 12 tengah hari tadi, suspek yang dianggarkan berusia 30-an bukan penghuni di kawasan >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageTrio bowling lelaki bawa pingat perak
Sat, 25 Aug 2018 02:01 | Hits : 43 | MY

no image(Video) Dengan budak-budak kau berani la Netizen kecam lelaki tendang meja peniaga mercun
Thu, 07 Jun 2018 14:01 | Hits : 64 | MY

no image[Video] Harimau Malaya ratah Timor Leste
Sat, 08 Jun 2019 03:08 | Hits : 30 | MY

no image'Saya takkan lepaskan isteri ketiga' - Lelaki nikah dengan budak 11 tahun pertahankan keputusannya
Sun, 01 Jul 2018 20:00 | Hits : 123 | MY

no image(Video) 'Tolong pulangkan semula tin susu yang diambil' - Pemilik treler rayu orang kampung pulangka
Thu, 01 Aug 2019 22:01 | Hits : 14 | MY

no imageMotorola One Action Diperkenalkan Membolehkan Rakaman Video Melintang Dengan Memegang Peranti Seca
Sat, 17 Aug 2019 02:03 | Hits : 10 | MY

no imageWalaupun Sangat Kaya, Dia Malu Nak Bergambar & Tunjuk Kemewahan Lelaki Tua Ini Kongsi Formul
Wed, 30 Jan 2019 05:02 | Hits : 28 | MY

no imageRemaja Hamil 9 bulan Ditemui Mati Dibunuh, Bayi Dalam Perut Diculik
Sat, 18 May 2019 05:06 | Hits : 48 | MY

no image(Video) Ibu tampar muka bayinya berkali-kali kerana mahu suaminya pulang ke rumah
Tue, 08 Jan 2019 10:02 | Hits : 55 | MY

no imageKerap desak untuk berkahwin, lelaki tikam kekasih 28 kali sehingga maut
Tue, 13 Mar 2018 10:00 | Hits : 24 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Tue, 13 Mar 2018 10:00 | Hits : 262 | MY