(Video) 'Penunggang motosikal itu enggan berhenti, lari & rempuh 2 pegawai JPJ'

(Video) 'Penunggang motosikal itu enggan berhenti, lari & rempuh 2 pegawai JPJ'
Sat, 11 Jan 2020 By terbocor
Viral di media sosial semalam video yang menunjukkan seorang penunggang motosikal dipukul oleh anggota Jabatan Pengangkutan Jalan JPJ mengundang pelbagai reaksi netizennbspBerdasarkan video itu penunggang motosikal terbabit berada di kawasan rumput >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageNews Story | Streaming Killed The Video Star
Mon, 29 Jul 2019 15:06 | Hits : 22 | US

no imageBuy & Rent Video Games Online
Wed, 27 Feb 2019 22:58 | Hits : 22 | US

no imageNews Story | Tucker Carlson Rsponds To Leaked 'Meldown' Video
Thu, 21 Feb 2019 19:02 | Hits : 23 | US

no imageNavy Confirms: Those UFO Videos Are Real And Never Should've Been Released
Wed, 18 Sep 2019 21:03 | Hits : 16 | US

no imageNews Story | Webinar Video: Radio Demo Myths Busted
Fri, 19 Jul 2019 18:05 | Hits : 29 | US

no imagePolice Dash Cam Video Shows Giant Spider Poised To Attack Traffic Cop
Wed, 17 Oct 2018 21:01 | Hits : 26 | US

no imageNews Story | Facebook Flags Pelosi Video As 'False'
Wed, 29 May 2019 18:09 | Hits : 32 | US

no imageNews Story | AT&T TV Joins The Video Streams
Wed, 04 Mar 2020 07:01 | Hits : 10 | US

no imageNews Story | So-Called Comedians Video Tape Stalking of Brian Kilmeade
Mon, 08 Oct 2018 19:02 | Hits : 53 | US

no imageNews Story | WaPo Gives Four Pinocchio's To Biden Video
Sun, 15 Mar 2020 19:02 | Hits : 9 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Sun, 15 Mar 2020 19:02 | Hits : 262 | US