WhatsApp Beta Untuk Android Menguji Ciri Nyah-Kunci Berasaskan Pengimbas Cap Jari

WhatsApp Beta Untuk Android Menguji Ciri Nyah-Kunci Berasaskan Pengimbas Cap Jari
Wed, 14 Aug 2019 By sukansentral
WhatsApp Beta untuk Android kini telah memperkenalkan sebuah ciri baru pada aplikasi permesejan berkenaan, membolehkan pengguna untuk mengunci aplikasi berkenaan dengan menggunakan cap jari.Ciri ini disokong pada peranti yang mempunyai pengimbas cap jari >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageWanita cuba bunuh ibunya untuk tuntut wang insurans bagi keluarkan teman lelaki dari penjara
Mon, 19 Aug 2019 17:02 | Hits : 4 | MY

no imageAxiata Turut Sedang Melihat Untuk Mendapatkan Lesen Perbankan Maya
Thu, 11 Jul 2019 00:06 | Hits : 6 | MY

no imageSebenarnya Servis Ucapan Berbayar RM 50 Adalah Untuk Tujuan Beramal Janna Nick
Wed, 03 Oct 2018 20:03 | Hits : 19 | MY

no imageJika Korang Berhajat Nak Bercuti Ke Thailand, Ini 5 Senarai Penginapan Termurah Untuk Anda Yang Nak
Mon, 08 Oct 2018 18:03 | Hits : 123 | MY

no imageTidak Sangup Melihatnya, Kira Wang Bernot Seringgit Agar Anak Tidak Kempunan Merasa Buah Durian, Bes
Thu, 20 Sep 2018 16:01 | Hits : 7 | MY

no imageSamsung Galaxy Note 9 Di Malaysia Mula Menerima Kemas Kini Android 9 Pie
Fri, 08 Feb 2019 19:03 | Hits : 30 | MY

no imageAllah Menjanjikan Syurga Untuk Orang yang Membaca Surah Pendek Ini 10 Kali Setiap Hari, Rugi Jika Ki
Sat, 08 Sep 2018 06:02 | Hits : 45 | MY

no imageJangan Paksa Anak Kecil Untuk Ikut Beraya Seperti Kita, Daya Tahanya Lemah!
Sat, 08 Jun 2019 12:08 | Hits : 20 | MY

no imageRawatan Untuk Sakit Kerana HASAD MATA, SIHIR Atau GANGGUAN JIN, Dato Dr. Fatma El-Zahraa Kongsi Car
Tue, 08 May 2018 00:01 | Hits : 30 | MY

no imageBuka Pintu Rezeki Dengan Mengamalkan 6 Perkara Ini. Baca Dan sebarkan Untuk Manfaat Bersama.
Fri, 07 Jun 2019 10:12 | Hits : 25 | MY


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Fri, 07 Jun 2019 10:12 | Hits : 262 | MY