Xiaomi umumkan Mi 10 akan dilengkapi dengan Snapdragon 865 dan Mi Watch dengan modem 5G

Xiaomi umumkan Mi 10 akan dilengkapi dengan Snapdragon 865 dan Mi Watch dengan modem 5G
Wed, 04 Dec 2019 By edisiviral
Ketua Pegawai Eksekutif Xiaomi Lin Bin hari ini telah mengumumkan bahawa syarikat itu akan menggunakan cip pemproses terbaru dari Qualcomm iaitu Snapdragon 865 pada salah satu peranti mercu mereka Seperti yang dipaparkan ia menunjukkan bahawa cip pempr >>READ MORE

ViRealHUB.com | Organic and Viral Social Traffic Hub


no imageWatch For Anger-roos! Ticked-Off Kangaroo Lets Paraglider Know Whos The Boss
Mon, 11 Mar 2019 20:04 | Hits : 21 | US

no imageNews Story | Many Say Journalists Should Be Watchdogs
Thu, 27 Feb 2020 15:03 | Hits : 17 | US

no imageNews Story | TV Ratings: 'Leaving Neverland' 3rd Most-Watched HBO Docu Ever
Wed, 13 Mar 2019 16:17 | Hits : 26 | US

no imageNews Story | TV Ratings 14M Americans Watched Women's Finale
Tue, 09 Jul 2019 17:05 | Hits : 41 | US

no imageNews Story | Report: Facebook Watch Wants Music Videos
Sat, 21 Dec 2019 07:01 | Hits : 43 | US

no imageNews Story | Judicial Watch Lawsuit Challenges Calif. Tax-Return Law
Tue, 06 Aug 2019 13:04 | Hits : 21 | US

no imageNews Story | YES Network Is Most-Watched RSN
Fri, 11 Jan 2019 21:02 | Hits : 28 | US

no imageNews Story | Report: Most Watch Netflix For Favorite Shows
Fri, 09 Nov 2018 18:04 | Hits : 23 | US

no imageBear Watches Sunrise From Hotel Veranda In New Hampshire's White Mountains
Sun, 14 Jul 2019 18:03 | Hits : 13 | US

no imageNews Story | Fox News 2018's Most-Watched Cable Network
Thu, 13 Dec 2018 18:04 | Hits : 18 | US


Senarai Hotel Wajib Dikunjungi Cuti Sekolah
Thu, 13 Dec 2018 18:04 | Hits : 262 | US